Svatby a oslavy

Prožijte nejkrásnější slavnostní okamžiky v hotelu U Pramenů a poznejte naše profesionální služby a vynikající kuchyni. Nabízíme prostory útulného Francouzského salonku a stylové restaurace s uzavřenou romantickou zahradou a obřadním altánem. 

Svatby a oslavy

Pro vaše pohodlí zajišťujeme kompletní nabídku svateb a oslav. Zakládáme si na individuálním přístupu a poradenství. Menu Vám sestavíme z rozsáhlé nabídky pokrmů klasické i moderní kuchyně. Možnost výběru z velkého sortimentu rautových specialit i lahůdek z grilu.

Zahrada s terasou

Hosté jistě ocení možnost zábavy v uzavřené rozkvetlé zahradě s venkovním barem, grilem, obřadním altánem a dětským hřištěm. Markýza nad terasou pak umožní nerušenou venkovní zábavu i v případě větru či deště.

Francouzský salonek

Unikátní prostor našeho hotelu inspirovaný obdobím francouzského barokního klasicismu. Útulný salonek s maximální kapacitou do 30-ti osob je určen pro oslavy výjimečných slavnostních okamžiků, které si zaslouží výjimečnou a neopakovatelnou atmosféru. Přijďte se k nám vrátit do dob vznešenosti, klidu, dobrého jídla a pití a nechte se obsluhovat a hýčkat naším personálem.

Prožijte svůj slavnostní den u nás

Neváhejte nás kontaktovat

Galerie

Vážení hosté,

dne 14.4.2024 bude hotelová restaurace uzavřena z důvodu konání soukromé akce.

Děkujeme za pochopení.