Hotel a restaurace U Pramenů

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870. Přestože se nachází v klidné části města, zaujme svojí snadnou dostupností historického centra Plzně. Našim hostům nabízíme profesionální ubytovací a gastronomické služby čtyřhvězdičkového hotelu. Moderní design hotelu prolínající se s původní architekturou 19. století nabízí neopakovatelné zážitky a ubytování ve vkusně zařízených hotelových pokojích. Samozřejmostí je bezplatné parkování na hotelovém parkovišti.

Lokalita a zázemí

U Pramenů je umístěn v příjemné a klidné lokalitě nedaleko starého centra Plzně. Centrum od hotelu dělí 15 minut chůze. Najdete zde muzea, divadla, gotickou Katedrálu svatého Bartoloměje i Starou Synagogu. Nacházíme se 1,5 km od ZOO Plzeň i Plzeňského Prazdroje. Hotel disponuje restaurací, salonkem pro oslavy, konferenční místností a vlastním parkovištěm v areálu. Našim hostům je k dispozici venkovní terasa krytá největší plzeňskou markýzou a umožňující výhled do zahrady i v případě nepříznivého počasí. K terase náleží venkovní bar s grilem využívaný zejména při kulturních akcích, svatbách a večírcích. Vaše ratolesti určitě ocení dětské hřiště, které je součástí uzavřené hotelové zahrady.

Služby

U Pramenů je samozřejmostí zajistit pro Vás ubytovací služby. Pobyt si můžete zpříjemnit finskou saunou. Naše moderní restaurace nabízí pohoštění té nejlepší úrovně nejen pro hotelové hosty. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním rodinných či firemních oslav a nabídkou svatebních služeb a poradenstvím. Rádi se staráme o naše klienty i mimo naše prostory, a to prostřednictvím cateringu, který zajistíme kdekoliv v Plzni a Plzeňském kraji. Náš catering nabízí širokou nabídku pokrmů a nápojů. Připravíme pro Vás občerstvení až pro 200 osob. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.

Kulturní akce a degustace

Prostory restaurace jsou pravidelně využívány k pořádání degustací vína. Zaměřujeme se zejména na moravské vinaře, ale ani zahraniční vinařství nejsou výjimkou. Při degustacích pravidelně snoubíme vína s pokrmy našeho šéfkuchaře, ať už přímo z kuchyně, či grilu na terase. V interiéru restaurace je k dispozici krásné klavírní minikřídlo Yamaha využívané při hudebních akcích. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku nebo Instagramu a neunikne Vám žádná námi pořádaná akce.

Využijte možnost zarezervovat si Vámi vybraný pokoj či jedno z našich Apartmá prostřednictvím Booking.com

Databáze dobrovolných potenciálních dárců kostní dřeně, ochotných v budoucnu kdykoliv to bude třeba darovat kousek sebe sama k záchraně lidského života a zdraví vážně nemocného krvetvorbou.

Hotel U Pramenů podporuje svými službami pacienty, jejich rodinné příslušníky a dárce v rámci onkologického programu Nadace pro transplantace kostní dřeně.

Nevíte kam o víkendu vyrazit na výlet? Rádi byste se vydali za kulturou nebo za zábavou? Inspiraci najdete na Kudy z nudy.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat a navštívit