Aktuality

Otevírací doba terasy

11. - 24.5.2020 je pro hosty restaurace otevřená terasa od 11:00 hod - 20:00 hod.

Těšíme se na Vás. 

 

  11. 05. 20

Nadcházející akce

Akce Vážení hosté, jelikož jste si u nás v restauraci nemohli vychutnat letošní svatomartinské speciality, rozhodli jsme se je pro Vás připravit tento víkend. Přijměte proto naše pozvání a rezervujte si své místo již dnes, počet míst je dle vládního nařízení omezen (tel. 603330422 nebo na emailu info@upramenu.cz).

Husí menu s mladým vínem LAHOFER

Akce Vážení hosté, moc nás těší, že vás po dlouhé době můžeme přivítat opět u nás v restauraci. Proto jsme pro vás na oslavu přichystali specielní vánoční degustaci. Tentokrát se můžete těšit na vzorky z vinařství Hort. K vínům budou opět přichystány speciality šéfkuchaře. Cena vstupného je 250 Kč (pouze vzorky). Rezervace přijímáme na telefonním čísle 603 330 422 nebo na emailu info@upramenu.cz.

Vánoční degustace s vinařstvím HORT

 Více
Akce Zveme Vás na další řízenou degustaci v restauraci U Pramenů. Degustací nás provede sám Jakub Šamšula. Cena vstupného je 250 Kč (zahrnuje degustované vzorky). Ke každému vzorku bude připraven speciální pokrm od našeho šefkuchaře Petra Kolesy. Kapacita restaurace je omezena. Prosíme o rezervaci míst dopředu na telefonním čísle 603330422 nebo na emailu info@upramenu.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu

Degustace s vinařstvím Šamšula

 Více

Hotel U Pramenů

****

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870. Přestože se nachází v klidné části města, zaujme svojí snadnou dostupností historického centra Plzně. Našim hostům nabízíme profesionální ubytovací a gastronomické služby čtyřhvězdičkového hotelu. Moderní design hotelu prolínající se s původní architekturou 19. století dovoluje nabídnout příjemné zážitky a ubytování ve vkusně zařízených hotelových pokojích nabízí pohodlí a odpočinek. Ubytování si také můžete zpříjemnit finskou saunou a hydromasážní bylinnou koupelí. Samozřejmostí je bezplatné parkování na hotelovém parkovišti.


Zahrada/Markýza

Našim hostům je k dispozici venkovní terasa krytá největší plzeňskou markýzou umožňující výhled do zahrady i v případě nepříznivého počasí. K terase náleží venkovní bar s grilem využívaný zejména při kulturních akcích či svatbách a večírcích.


Degustační menu

Pro gurmány máme připravenou speciální nabídku ve formě 6 degustačních menu. Vyberte si z naší nabídky či si vytvořte degustační menu vlastní. K menu Vám dále vybereme vhodná vína a můžete si též objednat výklad sommeliéra či mistra šéfkuchaře. Ojedinělý zážitek!


Kulturní akce

Prostory restaurace slouží jako výstavní síň. Pravidelné setkávání výtvarných umělců při vernisážích je jednou z mnoha kulturních aktivit, které restaurace U Pramenů nabízí svým hostům. V interiéru restaurace je dispozici krásné minikřídlo Yamaha využívané při hudebních akcích. Pořádáme též hudební či taneční večery. Staňte se našimi fanoušky na FB a neunikne vám žádná námi pořádaná akce.

Výhodné balíčky

Využijte jeden z našich balíčků pro hosty za zvýhodněné ceny a vychutnejte si např. naše čtyřchodové degustační menu.

Background

Romantický balíček

Balíček zahrnuje:

  • 1x ubytování v apartmánu pro 2 osoby včetně snídaně
  • 1x květina pro dámu
  • 1x sauna + hydromasážní vana 1,5 hodiny
  • 1x lahev přívlastkového moravského vína
  • 1x tříchodová večeře pro 2 osoby

Cena: 3900 Kč
Zahrnuje služby za cenu 4900 Kč

Rezervovat
Background

Degustační balíček

Balíček zahrnuje:

  • 1x ubytování v apartmánu pro 2 osoby včetně snídaně
  • 1x čtyřchodové degustační menu snoubení pokrmů a vín pro 2 osoby
  • 1x lahev sektu

Cena: 3700 Kč
Zahrnuje služby za cenu 4900 Kč

Rezervovat

Využijte možnost zarezervovat si Vámi vybraný pokoj či jedno z našich Apartmá prostřednictvím Booking.com

Čerský národní registr dárců dřeně

Databáze dobrovolných potenciálních dárců kostní dřeně, ochotných v budoucnu kdykoliv to bude třeba darovat kousek sebe sama k záchraně lidského života a zdraví vážně nemocného krvetvorbou.

Nadace pro transplantace kostní dřeně

Hotel U Pramenů podporuje svými službami pacienty, jejich rodinné příslušníky a dárce v rámci onkologického programu Nadace pro transplantace kostní dřeně.


Nevíte kam o víkendu vyrazit na výlet? Rádi byste se vydali za kulturou nebo za zábavou? Inspiraci najdete na Kudy z nudy.