U pramenů

ČESKÝ NÁRODNÍ REGISTR DÁRCŮ DŘENĚ NADACE PRO TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ Mapa webu

REZERVACE ONLINE

Close
Měsíc Den Rok
Nocí Osob
všechny naše pokoje jsou klimatizované vybrat pokoj >
Ubytování Restaurace Vinotéka  Svatby & Oslavy
 

VÍTEJTE V HOTELU U PRAMENŮ  Stars

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870 v klidné části města a vyjímá se svou výhodnou polohou v těsné blízkosti Fakultní nemocnice i dostupnosti historického centra.

Našim hostům nabízíme profesionální služby čtyřhvězdičkového hotelu, kvalitní domácí kuchyni, příjemné prostředí a mírné ceny. Rodiny s dětmi jistě ocení možnost posezení v zahradní restauraci a využití dětského hřiště s pískovištěm a prolézačkami. Specializujeme se na pořádání svateb, a to včetně obřadu v atraktivní hotelové zahradě. Ve dvou stylově rozdílných restauracích si můžete pochutnat na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Firmám doporučujeme konferenční salonek vybavený kvalitní audio-video technikou. Během Vašeho pobytu můžete využít i ubytování v komfortně a moderně vybavených pokojích. Pro naše hosty máme k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu.

DENNÍ MENU

Srdečně Vás zveme k návštěvě restaurace U Pramenů

PONDĚLÍ

31.8.2015
 

POLÉVKA

 

HLAVNÍ JÍDLO

Cena za celé menu: 175 Kč

NOVINKY

Letní grilování - Každé úterý od 19 hodin!!!

Každé srpnové úterý Vás zveme na grilování v naší hotelové zahradě. Těšit se můžete na speciality z grilu našeho šéfkuchaře, variace zeleninových salátů a pestrou nabídku moravských vín z naší vinotéky. Začátek vždy v 19 hodin. Budeme se na Vás těšit!!!

Výstava Obrazů - Dita Müllerová

Tato výstava nemá žádné konkrétní téma, ale vystavené věci jsou zhotovené pocitově a vycházejí z momentální nálady a chuti tvořit různými materiály, nejen barvami. Je zde k vidění mnoho zajímavých technik, této mladé autorky která ráda experimentuje. Výstava probíhá celé léto v restauraci Hotelu U Pramenů.

FINSKÁ SAUNA

Navštivte naši FINSKOU SAUNU a využijte výhodné nabídky pro naše věrné zákazníky. Sauna je otevřena denně od 10:00 do 22:30, cena 150,- Kč/hod. (ručník a prostěradlo v ceně). Pro bližší informace a rezervace volejte tel. číslo 377 522 255. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 
 
Hotel U Pramenů © 2015
Webdesign Estetica s.r.o. Mapa webu
Na Roudné 123/212, 301 65 Plzeň
+420­ 377­ 522­ 255
+420­ 373­ 312­ 332
info@upramenu.cz