U pramenů

ČESKÝ NÁRODNÍ REGISTR DÁRCŮ DŘENĚ NADACE PRO TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ Mapa webu

REZERVACE ONLINE

Close
Měsíc Den Rok
Nocí Osob
Ubytování Restaurace Vinotéka  Svatby & Oslavy
 

VÍTEJTE V HOTELU U PRAMENŮ  Stars

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870 v klidné části města a vyjímá se svou výhodnou polohou v těsné blízkosti Fakultní nemocnice i dostupnosti historického centra.

Našim hostům nabízíme profesionální služby čtyřhvězdičkového hotelu, kvalitní domácí kuchyni, příjemné prostředí a mírné ceny. Rodiny s dětmi jistě ocení možnost posezení v zahradní restauraci a využití dětského hřiště s pískovištěm a prolézačkami. Specializujeme se na pořádání svateb, a to včetně obřadu v atraktivní hotelové zahradě. Ve dvou stylově rozdílných restauracích si můžete pochutnat na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Firmám doporučujeme konferenční salonek vybavený kvalitní audio-video technikou. Během Vašeho pobytu můžete využít i ubytování v komfortně a moderně vybavených pokojích. Pro naše hosty máme k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu.

DENNÍ MENU

Srdečně Vás zveme k návštěvě restaurace U Pramenů

PÁTEK

29.5.2015
 

POLÉVKA

 

HLAVNÍ JÍDLO

NOVINKY

"VÍNO PRO PLZEŇ" - VSTUPENKY JIŽ V PRODEJI !

Srdečně zveme všechny milovníky moravských vín na již 3. ročník festivalu VÍNO PRO PLZEŇ, který se uskuteční 29. 5. 2015 od 17:00 v zahradě Hotelu U Pramenů. Těšit se můžete na 10 prestižních moravských vinařství, a nebudou chybět ani speciality z našeho grilu. Seznam vinařů naleznete zde..  Více

Chřestové menu

Sezóna chřestu právě začala a my jsme pro vás opět vybrali ty nejlepší chřestové pokrmy tohoto jara. Od 1. do 31. 5. můžete v restauraci Hotelu U Pramenů ochutnat delikatesy z takzvaného krále zeleniny - Chřestu. Přijďte si pochutnat.

Výstava květen Eve a Radomír Brožíkovi

Manželé Eva a Radomír Brožíkovi vytvářejí svá díla zvláštními technikami. Jde například o tvrzené drapérie nebo abstraktní emaily. Na výstavě v hotelu U Pramenů je navíc doplní krásnými realistickými obrázky z cest. Prodejní výstava začíná 3. května a potrvá do 30.5.! Přijďte se podívat na tyto krásná díla.

FINSKÁ SAUNA

Navštivte naši FINSKOU SAUNU a využijte výhodné nabídky pro naše věrné zákazníky. Sauna je otevřena denně od 10:00 do 22:30, cena 150,- Kč/hod. (ručník a prostěradlo v ceně). Pro bližší informace a rezervace volejte tel. číslo 377 522 255. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 
 
Hotel U Pramenů © 2015
Webdesign Estetica s.r.o. Mapa webu
Na Roudné 123/212, 301 65 Plzeň
+420­ 377­ 522­ 255
+420­ 373­ 312­ 332
info@upramenu.cz