U pramenů

ČESKÝ NÁRODNÍ REGISTR DÁRCŮ DŘENĚ NADACE PRO TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ Mapa webu

REZERVACE ONLINE

Close
Měsíc Den Rok
Nocí Osob Telefon
E-mail
Při rezervaci na našich stránkách!!! Jednolůžkový pokoj 1350Kč, dvoulůžkový 1600Kč + ke každé rezervaci 20 minut hydromasážní vana zdarma
Ubytování Restaurace Vinotéka  Svatby & Oslavy
 

VÍTEJTE V HOTELU U PRAMENŮ  Stars

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870 v klidné části města a vyjímá se svou výhodnou polohou v těsné blízkosti Fakultní nemocnice i dostupnosti historického centra.

Našim hostům nabízíme profesionální služby čtyřhvězdičkového hotelu, kvalitní domácí kuchyni, příjemné prostředí a mírné ceny. Rodiny s dětmi jistě ocení možnost posezení v zahradní restauraci a využití dětského hřiště s pískovištěm a prolézačkami. Specializujeme se na pořádání svateb, a to včetně obřadu v atraktivní hotelové zahradě. Ve dvou stylově rozdílných restauracích si můžete pochutnat na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Firmám doporučujeme konferenční salonek vybavený kvalitní audio-video technikou. Během Vašeho pobytu můžete využít i ubytování v komfortně a moderně vybavených pokojích. Pro naše hosty máme k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu.

DENNÍ MENU

Srdečně Vás zveme k návštěvě restaurace U Pramenů

SOBOTA

28.5.2016
 

Pro dnešní den nebylo zveřejněno.

NOVINKY

Víno pro Plzeň

V pátek 27. května srdečně zveme všechny příznivce vynikajících vín na již 4. ročník největšího vinařského festivalu v Plzeňském kraji „VÍNO PRO PLZEŇ“. Těšit se můžete na výběry toho nejlepšího od moravských vinařů. Ochutnáme vzorky, vybrané exkluzivně na tuto akci, od vinařství Proqin, Hort, Lahofer, SOŠ Valtice, Volařík, Košut a další. K vínům budou připraveny speciality šéfkuchaře restaurace U Pramenů. Rezervace vstupenek na tel.: 377 522 255, nebo na emailu: info@upramenu.cz. Cena vstupenky je 200 Kč.  Více

AKCE UBYTOVÁNÍ

Dne 27.5.2016 pořádá Hotel U Pramenů**** největší vinařskou akci v plzeňském kraji festival "Víno pro Plzeň". U této příležitosti máme pro Vás speciální balíček na ubytování. Balíček zahrnuje: VIP vstupenku na ochutnávku + ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v ceně 1400,-Kč/os./včetně snídaně nebo VIP vstupenku na ochutnávku + ubytování v jednolůžkovém pokoji v ceně 2000,-Kč/včetně snídaně. Rezervace na tel. 377 522 255 nebo na emailu info@upramenu.cz.

Výstava květen - Václav Šmolík

Srdečně zveme všechny milovníky umění na prodejní výstavu obrazů akad. arch. Václava Šmolíka do restaurace hotelu U Pramenů. Přijďte potěšit své oko na výběr jeho tvorby.

AKCE NA KVĚTEN

Potřebujete si oddechnout, načerpat novou energii a dát odpočinout unaveným svalům i nervům? Přijďte se rozmazlit do našeho wellness. V květnu pro Vás máme speciální nabídku 60 minut v hydromasážní vířivé vaně s bylinkovou koupelí za speciální cenu 150,-Kč.  Více

FINSKÁ SAUNA

Navštivte naši FINSKOU SAUNU a využijte výhodné nabídky pro naše věrné zákazníky. Sauna je otevřena denně od 10:00 do 22:30, cena 150,- Kč/hodina (ručník a prostěradlo v ceně). Pro bližší informace a rezervace volejte tel. číslo 377 522 255. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 
 
Hotel U Pramenů © 2016
Webdesign Estetica s.r.o. Mapa webu
Na Roudné 123/212, 301 65 Plzeň
+420­ 377­ 522­ 255
+420­ 373­ 312­ 332
info@upramenu.cz