U pramenů

ČESKÝ NÁRODNÍ REGISTR DÁRCŮ DŘENĚ NADACE PRO TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ Mapa webu

REZERVACE ONLINE

Close
Měsíc Den Rok
Nocí Osob Telefon
E-mail
Speciální letní akce!!! Při rezervaci čtyřlůžkového apartmánu k dispozici kuchyňka s možností praní prádla v ceně 2200,-Kč na noc včetně snídaně.
Ubytování Restaurace Vinotéka  Svatby & Oslavy
 

VÍTEJTE V HOTELU U PRAMENŮ  Stars

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870 v klidné části města a vyjímá se svou výhodnou polohou v těsné blízkosti Fakultní nemocnice i dostupnosti historického centra.

Našim hostům nabízíme profesionální služby čtyřhvězdičkového hotelu, kvalitní domácí kuchyni, příjemné prostředí a mírné ceny. Rodiny s dětmi jistě ocení možnost posezení v zahradní restauraci a využití dětského hřiště s pískovištěm a prolézačkami. Specializujeme se na pořádání svateb, a to včetně obřadu v atraktivní hotelové zahradě. Ve dvou stylově rozdílných restauracích si můžete pochutnat na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Firmám doporučujeme konferenční salonek vybavený kvalitní audio-video technikou. Během Vašeho pobytu můžete využít i ubytování v komfortně a moderně vybavených pokojích. Pro naše hosty máme k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu.

DENNÍ MENU

Srdečně Vás zveme k návštěvě restaurace U Pramenů

STŘEDA

31.8.2016
 

POLÉVKA

 

HLAVNÍ JÍDLO

K HLAVNÍMU JÍDLU DO 13:00 NABÍDKA ZELENINOVÉHO BUFETU ZDARMA

NOVINKY

Výstava červen až srpen - Doris Tesárková Oplová a Edward Wolf S názvem oka-kuk

Přijďte „hodit oko“ na nové obrazy Doris Tesárkové Oplové do restaurace U Pramenů. K vidění bude opět široká škála stylů. Od abstrakce a drippingu, přes podivné pojetí krajinomalby až k realistickým malbám nejen žen, ale třeba i převodovky. Výstava bude doplněna několika málo doprovodnými texty, které si kladou za cíl, rozdmýchat vaše myšlenky. Doporučujeme tedy, objednat si kávu, či jiný návykový nápoj, a udělat si chvilku pro sebe.  Více

AKCE NA SRPEN

Potřebujete si oddechnout, načerpat novou energii a dát odpočinout unaveným svalům i nervům? Přijďte se rozmazlit do našeho wellness. V srpnu pro Vás máme speciální nabídku 60 minut v hydromasážní vířivé vaně s bylinkovou koupelí za speciální cenu 150,-Kč.  Více

FINSKÁ SAUNA

Navštivte naši FINSKOU SAUNU a využijte výhodné nabídky pro naše věrné zákazníky. Sauna je otevřena denně od 10:00 do 22:30, cena 150,- Kč/hodina (ručník a prostěradlo v ceně). Pro bližší informace a rezervace volejte tel. číslo 377 522 255. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 
 
Hotel U Pramenů © 2016
Webdesign Estetica s.r.o. Mapa webu
Na Roudné 123/212, 301 65 Plzeň
+420­ 377­ 522­ 255
+420­ 373­ 312­ 332
info@upramenu.cz