U pramenů

ČESKÝ NÁRODNÍ REGISTR DÁRCŮ DŘENĚ NADACE PRO TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ Mapa webu

REZERVACE ONLINE

Close
Měsíc Den Rok
Nocí Osob
Ubytování Restaurace Vinotéka  Svatby & Oslavy
 

VÍTEJTE V HOTELU U PRAMENŮ  Stars

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870 v klidné části města a vyjímá se svou výhodnou polohou v těsné blízkosti Fakultní nemocnice i dostupnosti historického centra.

Našim hostům nabízíme profesionální služby čtyřhvězdičkového hotelu, kvalitní domácí kuchyni, příjemné prostředí a mírné ceny. Rodiny s dětmi jistě ocení možnost posezení v zahradní restauraci a využití dětského hřiště s pískovištěm a prolézačkami. Specializujeme se na pořádání svateb, a to včetně obřadu v atraktivní hotelové zahradě. Ve dvou stylově rozdílných restauracích si můžete pochutnat na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Firmám doporučujeme konferenční salonek vybavený kvalitní audio-video technikou. Během Vašeho pobytu můžete využít i ubytování v komfortně a moderně vybavených pokojích. Pro naše hosty máme k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu.

DENNÍ MENU

Srdečně Vás zveme k návštěvě restaurace U Pramenů

ÚTERÝ

16.9.2014
 

POLÉVKA

 

HLAVNÍ JÍDLO

K HLAVNÍMU JÍDLU DO 13:00 HODIN NABÍDKA ZELENINOVÉHO BUFETU ZDARMAGet Adobe Flash player

NOVINKY

DEGUSTACE VINAŘSTVÍ ŠOMAN

Po letní přestávce Vinotéka U Pramenů opět navazuje na velmi oblíbené degustace moravských vín, které započnou ve středu 24. 9. od 18:30hod. Tentokrát do Plzně přijede prezentovat svá vína rodinné vinařství Šoman sídlící v obci Dolní Dunajovice. Nebude chybět ani tradiční snoubení pokrmů s vínem. Cena na osobu je 160Kč. Rezervace na emailu info@upramenu.cz nebo na tel. 377522255. Přijďte si pochutnat.

DĚTSKÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

Zveme všechny rodiče a děti v neděli 21. 9. na podzimní dětské odpoledne v Hotelu U Pramenů. Naši malí hosté se mohou těšit na již tradiční závody na kolech, různé soutěže, divadelní představení a další zajímavý program. Pro posilnění jsme pro Vás přichystali speciality z grilu. Vstupné je dobrovolné a poslouží jako příspěvek na Nadaci pro transplantace kostní dřeně.  Více

Výstava na měsíc září – Mezi anděly - Eva Ďurčová

Nenechte si ujít možnost shlédnout snové obrázky s velkým pozitivním nábojem, jejichž náměty jsou především andělé, šašci, ryby a kočky všeho druhu. Tyto obrázky, z nichž vyzařuje klid a pohoda, najdete v restauraci Hotelu U Pramenů od 31. 8. do 4.10. 2014. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!  Více

FINSKÁ SAUNA

Navštivte naši FINSKOU SAUNU a využijte výhodné nabídky pro naše věrné zákazníky. Sauna je otevřena denně od 10:00 do 22:30, cena 150,- Kč/hod. (ručník a prostěradlo v ceně). Pro bližší informace a rezervace volejte tel. číslo 377 522 255. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 
 
Hotel U Pramenů © 2014
Webdesign Estetica s.r.o. Mapa webu
Na Roudné 123/212, 301 65 Plzeň
+420­ 377­ 522­ 255
+420­ 373­ 312­ 332
info@upramenu.cz